میزان تجربه، مهارت و تخصص جراح بینی مهم ترین فاکتور دستیابی به نتایج رضایت بخش از جراحی بینی چه با اهداف درمانی و چه با اهداف زیبایی می باشد. می دانیم که رینوپلاستی از پروسه های ایمن به حساب می آید که امروزه بیشترین درصد جراحی های روز را به خود اختصاص داده است. شایان ذکر است که بایستی این روند توسط دکتر حاذق و باتجربه صورت بگیرد. زیرا این امر موجب می گردد که میزان عارضه های احتمالی بعد از عمل بینی را به حداقل برساند و همینطور موجب نتیجه نهایی بسیار مطلوب برای فرد متقاضی شود. در ادامه به توضیحاتی در این رابطه که مورد تایید دکتر شروین سپنج ، بهترین جراح بینی تهران می باشد اشاره کرده ایم.

 

جراح بینی تهران

جراح بینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تنها در صورت آگاهی از ویژگی های یک جراح بینی خوب است که قادر به داشتن بهترین عملکرد در انتخاب پزشک تان خواهید بود. از جمله ویژگی های یک جراح بینی خوب می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

از وجدان کاری بالایی برخوردار است :

یک پزشک خوب فقط منافع مالی خود را در نظر نمی گیرد. او در صورت وجود دو شرط فرد را جراحی می کند اول اینکه مطمئن باشد جراحی موفقیت آمیز بوده و با نتایج درخشان همراه است و دوم اینکه از در پی نداشتن عوارض و خطرات جدی برای بیمار اطمینان داشته باشد.

زمان زیادی را صرف بیمار خود می نماید :

بهترین جراح بینی تهران یا هر شهر دیگری کاملاً بر این موضوع مشرف می باشد که اگر فرد متقاضی به بیماری خاصی ابتلا داشته یا به برخی مواد غذایی و دارویی حساسیت داشته باشد و همچنین داروهای به خصوصی را مصرف نماید ممکن است حین جراحی یا بعد از آن دچار عوارض و مشکلات جدی شود. از همین رو قبل از جراحی زمان زیادی را صرف صحبت با بیمار در این رابطه نموده، عکسبرداری ها و آزمایشات مخصوصی را برای وی تجویز می نماید.

همچنین پزشک زمان زیادی را نیز برای آگاهی از توقعات و انتظارات بیمار از نتیجه جراحی صرف می نماید تا در صورت منطقی بودن انتظارات، آن ها را برآورده ساخته و رضایت بیمار را جلب نماید.

با اصول زیبایی شناسی و ریاضی کاملاً آشنا می باشد :

دقیقاً به دلیل برخورداری از چنین ویژگی هایی می تواند بهترین فرم بینی را برای بیمار برگزیده و زیبایی او را دوچندان نماید.

قدرت تصور بالایی دارد :

یک جراح خوب به علت داشتن قدرت تصور بالا می تواند تصور کند که کدام فرم بینی تناسب بیشتری با صورت و دیگر اجزای موجود در آن دارد.

جراح بینی- دکتر شروین سپنج

تجربه و مهارت زیادی دارد :

هرچه میزان مهارت و تجربه جراح بینی بیشتر باشد، بهتر می تواند از پس چالش هایی که ممکن است حین جراحی بینی پیش بیاید برآمده و نتایج رضایت بخش تری از این جراحی را رقم خواهد زد.

جراح بینی تهران یا هر شهر دیگری صبور و خوش برخورد است :

یک پزشک خوب با برخورد مناسبی که دارد، میان خود و مراجعش احساس صمیمیت ایجاد می کند و با صبوری به سوالات وی پاسخ می دهد و غیره.